aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Дитячий садок і школа Clever Kids

с.Крюківщина, Київської області

Локація

2017

Рік

У реалізації

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Дитячий садок і школа Clever Kids

Про проєкт

Цей навчально-виховний комплекс для 160 дітей функційно розподілено на три зони: школа, дитячий садок і школа мистецтв і розвитку. Дитячий садок і школа розраховані на 100 місць для дітей від 3 до 6 років, і чотири класи — з 1-го по 4-й. У будівлі розміщено свою кухню, у якій батьки разом із лікарем зможуть забезпечити індивідуальне харчування для кожного учня. Для першокласників виділено окремий вхід.

На території комплексу технічні входи повністю ізольовано, а вхід на територію охороняють по периметру.

Для всіх дітей на майданчику розміщено бігові доріжки, територію для їзди на самокатах і велосипедах, город, де можна висаджувати овочі та стежити за їхнім ростом, тіньові навіси та спортивний розважальний інвентар.

У комплексі є басейн і процедурними кабінетами. Усі приміщення басейного комплексу пов’язані ліфтом з іншими поверхами для зручності дітей з обмеженими можливостями.

У нашому багатофункційному навчальному комплексі є спортивні й актові зали, медпункт і бібліотека, кімнати розвитку дітей і приміщення всебічного розвитку.

Фасадне скління дало змогу зробити всі приміщення максимально освітленими. Так утворився незвично креативний простір.

Наша команда має великий досвід у розробленні проєктів дошкільних і навчальних закладів, центрів розвитку і шкіл мистецтв. У будівлі використано тільки екологічно чисті матеріали. Перевагу фахівці «АІММ-ГРУП» завжди віддають національному виробнику.

Чимало уваги приділено створенню комфортних умов навчального й виховного процесів. Також наша будівля буде чудовим прикладом того, що в Україні можливе інклюзивне навчання поза спеціальними установами.

В архітектурних рішеннях фасадів ми використовували контраст плавних органічних форм та елементи строгого та лаконічного конструктивізму. Кольорове рішення також допомагає протиставленню панелей із фактурою натурального дерева й сучасних композитних матеріалів.

У кожному своєму проєкті навчального закладу ми прагнемо зруйнувати ортодоксальні підвалини «радянської школи» за своєю суттю й формою, які нам дісталися в спадщину, а також застосовуємо інноваційні технології, як у будівництві, так і в навчальному процесі.

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа ділянки

  0,8 га

 • Поверховість

  2 поверхів

 • Площа

  3 000 кв. м

 • Місткість

  Місткість

Дитячий садок

школа Clever Kids

Схема

Розвиток проєкту:
image-1-0: clever-kids-school

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Керівник проєкту

  1

 • Генпланіст

  2

 • Архітектор

  3

 • Інженер

  7

 • Конструктор

  2