aimm

  

ua

Повернутись до сервісів

Житлові будинки, школи

Маючи успішний багаторічний досвід у цій сфері і володіючи потрібними трудовими і матеріальними ресурсами для виконання завдань будь-якої складності, компанія АIММ завжди успішно і якісно вирішує всі поставлені перед нею завдання.

Фахівці АIММ працюють з будівлями і спорудами різного масштабу і призначення. Ми також співпрацюємо з вузькоспеціалізованими субпідрядниками. У результаті з’являються найбільш оптимальні рішення архітектурних, конструктивних та інженерних завдань.

Перевага нашої компанії — це управління процесом «проєктування-будівництво» від початку до кінця однією структурою. Це дозволяє мінімізувати витрати і отримати набагато якісніший результат, ніж від співпраці з кількома виконавцями. Ми працюємо з урахуванням усіх вимог забудовника відповідно до нормативних документів і законодавства.

Компанія АIММ надає свої послуги на всіх етапах роботи над проєктуванням: збір всіх вихідних даних по ділянці, узгодження документації, отримання дозволів тощо.

Ми гарантуємо Замовнику:

●виконання всіх етапів і процесів роботи над проєктом згідно з графіком;

●контроль за всіма етапами виробництва;

●найкращий вибір якісних і оптимальних за ціною матеріалів;

●своєчасне здання об’єкта в експлуатацію.

Завдяки досвіду і любові до своєї роботи, ми виконуємо будь-які, навіть найбільш неординарні проєкти, які вимагають індивідуальних інженерних і конструкторських рішень.

0%
image /images/preloader/1.jpg
image /images/preloader/2.jpg
image /images/preloader/3.jpg
image /images/preloader/4.jpg
image /images/preloader/5.jpg
image /images/preloader/6.jpg