aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Школа НОП в Броварах

Бровары УКБ

Локація

2017

Рік

Концепція

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Школа НОП в Броварах

Про проєкт

Першу із 26 шкіл Новий освітній простір (#НОП) довірили проєктувати саме нашій команді.

Здобувши перемогу в прозорому тендері завдяки системі електронних торгів ProZorro ми негайно ж приступили до детального вивчення світового досвіду створення сучасних навчальних закладів.

Для того, щоби дітям було цікаво вчитися — необхідно створити не тільки комфортні умови в класах, громадських просторах, їдальнях та спортивних залах, а і зробити їх сучасними, технологічними й безумовно, креативними.

Зони рекреації передбачені в об’ємних холах, де можна проводити різні активності, ігрові уроки, творчі виставки, ярмарки. Ми впевнені, що діткам обов’язково потрібно створювати можливості й умови для творчості та всебічного розвитку. Саме такий підхід і закладається в систему освіти #НОП.

Аналогів у проєктуванні та зведенні такої школи за час Незалежності України немає, адже в навчальному комплексі від АІММ зможуть навчатися 2340 учнів, що робить її безпрецедентно місткою.

Однак, не тільки масштаб будівлі може вразити уяву. Фахівці АІММ-ГРУП на стадії проєктування запропонували низку найбільш інноваційних енергоефективних рішень.

На вільну площу даху планується встановити сонячні батареї, які суттєво скоротити витрати на експлуатацію, а також сонячні колектори. Особливу увагу приділено системам опалення — комбінована котельня, вентиляції, а також подачі й аерації води. За допомогою системи BMS (Building management system), яка керує всіма технологічними процесами, можна буде ефективніше використовувати ресурси. Для освітлення інтер’єрів та території необхідно використовувати світлодіодні світильники, які відповідають найвищим вимогам, при цьому, мають найкращі енергоефективні показники.

Навколо будівлі школи розташувалися майданчики для заняття фізкультурою, теплиці, а також дитячі зони для молодших школярів.

Ми впевнені, що завдяки таким проєктам, наші діти із задоволенням будуть ходити до школи, отримувати знання та всебічно розвиватися

 • Девелопер:

  Бровари УКБ

 • Площа ділянки:

  3,7371 га

 • Поверховість:

  4 пов.

 • Загальна площа школи:

  20 294 кв. м

 • Гостьові паркомісця:

  18 місць

Школа НОП в Броварах

Школа НОП в Броварах

Схема

Розвиток проєкту:
image-1-0: school-nop-brovary-ext

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  3