aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

БФК BEACON

Київ

Локація

2019

Рік

Концепція

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Багатофункціональний комплекс BEACON

Про проєкт

Багатофункціональний комплекс складається з трьох будівель, які мають різні функціональні призначення. Головна будівля поділена горизонтально на дві основні функції: апартаменти та комерційні площі. Дві інші будівлі складаються з площ комерційного призначення.

Ділянка проєктованого комплексу межує з наявними житловими комплексами, тому інсоляційний розрахунок вплинув на об’єм будівель та утворив цікавий загальний об’єм комплексу у вигляді маяку. Як і маяк служить для позначення певної точки на земній поверхні та для вказівки шляху кораблям, так і наш комплекс служить осередком бізнесово-торговельного, оздоровчого, навчального, культурно-розважального життя для мешканців району та міста загалом.

Архітектура комплексу візуально поділена на дві частини, де апартаменти уособлюють у собі МАЯК (як елемент надійності та стабільності), а стилобатна частина відображає скелясті береги, що омиваються стрімким потоком хвиль океану та символізують потоки людей, які кожен день будуть «припливати» до нашого комплексу для навчання, комунікації, створення бізнесу та інше.

Як хвилі океану, що пробиваються крізь скелі — основні шляхи руху пішоходів продиктували головні внутрішні комунікаційні простори та утворили цікавий публічний простір із різноманітними функціями (кафе-театр, лекторій, ярмарки, виставки та інше.)

Дизайн фасадів комплексу також підтримує загальну ідею проєкту, де фасадна система стилобатної частини утворює цікавий градієнтний малюнок, начебто утворений потоком хвиль вирливого океану та запрошує поринути у вирій подій комплексу

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа ділянки:

  1,57 га

 • Поверховість:

  3-28 пов.

 • Площа апартаментів:

  23 400 м.кв.

 • Площа прим. під оренду:

  31 350 м.кв.

 • Паркінг:

  370 м/м

Багатофункціональний комплекс BEACON

BEACON

Схема

Розвиток проєкту:
image-1-0: viiskovyiproizd-5
image-1-1: viiskovyiproizd-5
image-1-2: viiskovyiproizd-5
image-1-3: viiskovyiproizd-5

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • архітектор

  3