aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

PANTEON. Легкоатлетичний спортивний комплекс

Бровари

Локація

2020

Рік

Завершена стадія ПП

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

PANTEON. Легкоатлетичний спортивний комплекс

Про проєкт

Шалена популярність футболу, а також підтримка держави та громадських організацій позитивно позначилися на зведенні спортивних майданчиків для «гри мільйонів». Значний попит у містах мають і тенісні корти, які дедалі частіше зводять у нових спальних районах.

На відміну від футбольних і тенісних майданчиків, легкоатлетичні комплекси потрібні лише професійним спортсменам. Як наслідок, значна частина легкоатлетичної інфраструктури спочатку занепала, а потім була знищена на догоду розвитку комерційної забудови.

Це негативно позначилося на досягненнях українських спортсменів, які просто не мають якісної інфраструктури для тренувань.

За відсутності подібного комплексу в центральній частині України зведення його в Броварах надати місту статус регіонального центру підготування спортсменів до літніх Олімпійських ігор.

Комплекс відповідає найвищим стандартам спортивної інфраструктури. Будівлі й відкриті майданчики об’єднані спільною ідеєю і сприймаються, як єдине ціле. Ліворуч розташовано критий велотрек із трибунами, універсальні зали для боротьби та східних єдиноборств, баскетбольний та гандбольний майданчики. Навпроти розміщено зали для фехтування, гімнастично-атлетична й настільного тенісу.

Центральну частину споруди займає готельний комплекс на 100 номерів, що призначено для спортсменів і тренерів, які приїжджатимуть на збори або змагання. На першому поверсі спроєктовано сучасний прес центр і переговорні, а також ресторан і тренажерну залу.

У центральній частині спорткомплексу розкинувся манеж просто неба для легкоатлетичних занять. Тут є майданчики для метання молота та списа, штовхання ядра, доріжки для стрибків і бігу, а також трибуни для 1800 глядачів.

Особливу увагу під час проєктування фахівці «АІММ-ГРУП» приділили можливостям для людей з інвалідністю. У спорткомплексі передбачено належні умови не тільки для глядачів, а і для спортсменів з особливими потребами.

Цей спорткомплекс стане одним із передових спортивних об’єктів України, на якому, ми впевнені, зафіксують не один рекорд!

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа ділянки:

  2 га

 • Поверховість:

  2 пов.

 • Площа комплексу:

  9 000 кв. м

 • Площа приміщень під оренду:

  500 кв. м

 • Паркінг:

  600 місць

 • Гостьові паркомісця:

  600 місць

PANTEON.

Легкоатлетичний спортивний комплекс

Схема

Розвиток проєкту:
image-1-0: panteon

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  3