aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Офісно-житловий та готельний комплекс А96

Київ

Локація

2019

Рік

Концепція

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Офісно-житловий та готельний комплекс А96

Про проєкт

Mixed-use комплекс у Печерському районі столиці. Архітектурна концепція передбачає собою створення офісно-готельно-житлового комплексу. Розвиток ідеї передбачало собою органічна взаємодія зі складною в місті ситуацією із забудовою центрального району міста, транспортними та соціальними аспектами життя району. Ідея mixed-use виникла відразу, оскільки поєднання в одній точці такої кількості по-різному орієнтованих функціональних зон передбачає життя комплексу 24/7.

Завдяки вдалому поєднанню ділянки з двома магістральними вулицями, навантаження на дороги значно знижується, у тому числі дає змогу розділити транспортно-пішохідні потоки житла й готельно-офісно-ресторанного комплексу. Житлову секцію з вбудованим дитячим садком на 60 дітей ми розмістили вглиб території, тут у дворовій частині виділені власні дитячі майданчики, спортивні, зони відпочинку для дорослого населення; для дитячого дошкільного закладу відведена певна частина ділянки. Готельно-офісну частину ми віднесли до більш жвавою й логістично обумовленої вулиці. Таким чином головний потік відвідувачів, працівників офісів, постояльців готелю буде здійснюватися зручно й у центрі міського життя. Спортивно-оздоровчий комплекс із власним спа-комплексом, літнім відкритим басейном і пляжем на покрівлі розташувався на 3,4 поверсі умовно з’єднує секції, між житловою секцією й готельно-офісним комплексом.

Архітектурний образ зображує концепцію динаміки сучасної людини, яка хоче бути на хвилі, не відходячи далеко від будинку випити чай у кафе, зайнятися фітнесом, а можливо й перенести офіс своєї компанії ближче до дому.Фасадна частина готельного комплексу розроблена з урахуванням органічного розміщення у вуличному пейзажі, збереження пропорцій і висотності навколишньої забудови.

 • Кліент:

  Інвестор

 • Площа ділянки:

  0,5401 м.кв.

 • Поверховість:

  5-9-22

 • Площа житла:

  7 405 м.кв.

 • Площа готелю:

  6 115 м.кв.

 • Площа під оренду:

  3 250 м.кв.

 • Паркінг:

  168 м/м.

 • Гостьові паркомісця:

  20 м/м.

офісно-житловий

готельний комплекс А96

Схеми

Розвиток проєкту:
image-1-0: mu96
image-1-1: mu96
image-1-2: mu96
image-1-3: mu96
image-1-4: mu96
image-1-5: mu96
image-1-6: mu96

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  5