aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

DNIPRO ISLAND

Київ

Локація:

2024

Рік:

У реалізації

Статус:

ПРО ПРОЄКТ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

DNIPRO ISLAND

Про проєкт

Dnipro Islands це внесок AIMM в амбітний генеральний план нового мікрорайону, який розвивається на північ від Осокорків у місті Києві. `Dnipro Islands` дарує 1100 нових осель, залучаючи сучасні конструктивні рішення та традиційні будівельні матеріали для створення затишних житлових просторів в тісному зв’язку з природою та міським життям.

Головна ціль, яку переслідували архітектори - створити ‘зелений оазис’ серед бетонних джунглів міста, місце для життя та відпочинку, де буде тихо, спокійно та безпечно. Передати цей затишок природи та зробити його доступним для кожного мешканця допоміг рельєф ділянки, який дозволив опустити двір на поверх нижче. Таким чином двір стає фізично відокремленим від агресивного навколишнього середовища та запобігає потраплянню в нього сторонніх людей. Будинки житлового кварталу мають висоту співмасштабну людині (4-12 пов.), що також впливає на психологію його сприйняття, як комфортного простору для життя.

Родзинка комплексу, яку важко не помітити, навіть з вулиці, - це виразний каскад зелених терас, що повільно, наче “затягує” у свої нетрі оазису. 4 будинки кварталу - 4 стилі фасаду з’єднані однією концепцією, що втілює ідею “різні - рівні”. Кожен може обрати будинок собі до смаку.

Комплекс забезпечений паркінгом на 730 машиномісць, а також включає різні громадські зони: кафе, магазини та комерційні приміщення.

  DNIPRO ISLAND

  DNIPRO ISLAND

  КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

  Наша команда:
  • АРХІТЕКТОРИ

   10

  • МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ

   1

  • КОНСТРУКТОР

   4

  • ІНЖЕНЕРИ

   16

  • АРХІТЕКТОР-ВІЗУАЛІЗАТОР

   3

  0%
  image /images/preloader/1.jpg
  image /images/preloader/2.jpg
  image /images/preloader/3.jpg
  image /images/preloader/4.jpg
  image /images/preloader/5.jpg
  image /images/preloader/6.jpg