aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

ЖК Creator City

Київ

Локація

2020-2021

Рік

У реалізації

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

ХІД БУДІВНИЦТВА

ЖК Creator City

Про проєкт

Creator City — це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу з 8-ми будинків в Шевченківському районі.

Основною метою при створення комплексу було розробити так його, щоб кожен знайшов те, що йому по душі. Як і в будь-якому сучасному місті, будинки відрізняються один від іншого поверховістю і архітектурним різноманіттям — у кожного будинку свій характер і стиль, об’єднані загальною концепцією.

ЖК Creator City спроєктований за принципом «місто в місті» — все необхідне для життя розташовується на території комплексу.

Усі будинки об’єднані спільною прибудинковою територією — житловим простором для відпочинку, прогулянок і спорту, з ландшафтним парком площею 2 га та власною водоймою, дитячими ігровими зонами, прогулянковими алеями, спортивними майданчиками та зонами вигулу домашніх улюбленців.

Передбачено спортивні клуби, басейн, торговельні центри, продуктові магазини, ресторани й комерційні нежитлові приміщення для надання додаткових послуг.

Також, важливим було створити комфортні умови для комфортного доступу до будинків. В проєкті передбачено влаштування пішохідних переходів з нормативним пониженням бортового каменю та пішохідні переходи в рівні тротуару. Доступ на перший поверх житлових секцій для маломобільних груп населення передбачається по схилам інтегрованим в площину без додаткових сходинок.

Для автомобілів заплановано підземний паркінг з ліфтом. На звільненому від паркувальних місць просторі будуть сформовані озеленені зони.

Власна прибудинкова територія, доброзичливе міське середовище, дитяча безпека, сприятлива екологія (немає шуму і вихлопних газів), унікальний дизайн середовища — це те, що сприятиме комфортному відпочинку.

В кожній внутрішньодворові території передбачені майданчики для сімейного відпочинку із зачиненим доступом, призначені лише для мешканців та їх гостей. Із закритих зон в можна потрапити до ландшафтного парку, що веде в глибину території житлового комплексу.

Основне тло фасаду було обрано світлого кольору з темним виділенням певних частин будинків. Задані архітектурні прийоми допомагають підкреслили особливості будівлі та підтримати образ.

Дизайнерські лобі житлового комплексу Creator City матимуть лаунж-зону, колясочну, багатофункціональну вбиральню із зоною для догляду за дитиною та місцем для миття лапок домашніх улюбленців. У всіх секціях заплановане панорамне скління, що гарантує доступ природного освітлення в кімнати та покращує огляд з квартир. Фасад виконаний у вентильований навісний системі, облицьовується керамокранітними плитами з використанням композитних алюмінієвих елементів та вітражного скління.

Основний напрям стилю інтер’єру приміщень прийнятий згідно з і класу будівлі, який втілює в себе витончене поєднання сучасних та неокласичних елементів декору, підкреслюють статус та водночас вражають простотою та неповторною ідеєю. Невимушена та спокійна кольорова гама надає простору, легкості та витонченості. Плавні лінії добре поєднуються з чіткими геометричними формами стін та створюють неперевершену концепцію інтер’єру лоббі.

Creator City також має вертикальний атріум, який підкреслює фібро гіпсові панелі, що дає змогу розширити простір. Єднання простору, прямих ліній, симетричних форм, не вигадливий декор та відсутність пишності створює невимушену атмосферу. В оздобленні використовуються переважно натуральні будматеріали.

Тим самим житловий комплекс ідеально підійде для майбутніх учнів та студентів. Поруч 4 провідні ВНЗ: КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київський національний економічний університет, Інститут міжнародних відносин, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

Територія дворів являє собою єдиний простір для відпочинку, розділений на функціональні зони і за допомогою форм ландшафтного дизайну, які підсвідомо ведуть у центр двору, центр подій — це те, що сприятиме комфортному відпочинку у Creator City. Передбачені майданчики для сімейного відпочинку й призначені лише для мешканців та їх гостей. Власна прибудинкова територія, доброзичливе міське середовище, дитяча безпека, сприятлива екологія (немає шуму і вихлопних газів), унікальний дизайн середовища — це те, що сприятиме комфортному відпочинку від буденності. Мешканці матимуть змогу відпочити, як духовно так і фізично, але й водночас зарядитися позитивною енергією.

Головною родзинкою комплексу став перший міський парк, побудований на території mixed-use комплексу у межах ревіталізації промислової зони. На основі ідеї створення парку компанією АІММ, ми запросили до команди ландшафтного архітектора Андрія Накорчевського та створили у колаборації унікальний парк України.

Внутрішний простір.

Внутрішний простір першого кварталу — є власний кінотеатр на відкритому повітрі. Його формує павільйон, де можна сховатись від спеки. Фонтани та декоративні водні простори формують зону тихого відпочинку та виділяють рекреаційну зону для дорослих (кінотеатр) від дитячих та спортивних майданчиків.

Внутрішній простір 2-го кварталу — водоспад та декоративне озеро, яке формують унікальну територію для мешканців CREATOR CITY. Корисний для людини простір починається в цьому дворі одразу ж при виході з будівлі. Зелені насадження та пагорби утворюють винятковий простір з дитячими та спортивними зонами.

Внутрішній простір 3-го кварталу — це простір для відпочинку жителів. На даху під відкритим небом обладнані дитячі ігрові зони, спортивні майданчики, прогулянкові алеї та зони відпочинку. Гарною природою є оглядові майданчики, звідки можна побачити весь центральний парк.

Внутрішній простір 4-го кварталу — це двір спроєктовано у вигляді природно створених форм. Вони допомагають максимально задіяти територію і дає змогу мешканцям пересуватися довільно, за їх бажанням. Овали зонують простір за функціями: більші виділено під дитячий та спортивний майданчики, менші — під зони відпочинку для дорослих, а територія між овалами озеленена та засаджена декоративними рослинами.

Концепція благоустрою території розроблена креативним відділом компанії АІММ на чолі з креативним директором Анною Іскіердо.

 • Девелопер

  image-0: creator-city

ЖК Creator City

ЖК Creator City

Галерея

Опис
image-1-0: creator-city
image-1-1: creator-city

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда
 • Архітектор

  12

 • Менеджер проекту

  2

 • Конструктор

  8

 • Інженер

  34

 • Архітектор інтер'єрів

  3

 • Архітектор-візуалізатор

  2

Фотозвіт

ХІД БУДІВНИЦТВА

19.08.2020

19.08.2020

image: arrow
image-3-0: creator-city
image-3-1: creator-city
image-3-2: creator-city
image-3-3: creator-city