aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Клуб ∄ на Кирилловской

Київ

Локація

2018

Рік

Реалізован

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Клуб ∄ на Кирилловской

ПРО ПРОЄКТ

Берлінська студією дизайну Karhard розробила концепцію клубу будівлі, якій понад 150 років, де важливо було враховувати технічну інфраструктуру, інженерну концепцію й ідею дизайну. Старі фасади, архітектурні деталі та цегляні стіни цієї будівлі, що тонко реставруються, відіграють важливу роль в стилістиці нового техно-клуба столиці - їх важливо було адаптувати під експлуатацію і навантаження

Промислова архітектура - це і є головна концепція центру нічного життя, стіни повинні звучати прекрасним звуком, а грубий бетон зі сталевими сходами в першу чергу мають бути безпечними.

"Завдання було не найпростіше", а сам Олександр Эрхад сказав що "Один з найскладніших проєктів за останні роки" AIMM навпаки команді подобається отримувати різні й цікаві завдання і вирішувати всілякі завдання в архітектурному світі столиці. Було особливо важливо зберегти оригінальні елементи архітектури, що склалася, для збереження емоційного духу і концепції.

Подібних місць у світі не так вже багато, а Київ як і раніше пропонує нові можливості для реалізації різних проєктів як на думку Анни.

Робота над цим проєктом вже викликала азарт і відчуття таїнства не покидало усю нашу команду. Ще не закінчивши проєкт, в секретному чаті Telegram вже було близько 5000 передплатників і нескінченне обговорення його на усіх таємних майданчиках електронної музики.

  • Девелопер:

    Інвестор

Клуб ∄ на Кирилловской

Клуб ∄ на Кирилловской

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
  • Архітектор

    5