aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

UNIT city B06

Київ

Локація

2019

Рік

Концепція

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

UNIT city B06

Про проєкт

Концепція офісної будівлі В06 UNIT-y — єдність

Мешканець UNIT-city — член екосистеми нового покоління. Наше майбутнє рукотворне, тому, щоби створити завтра, нам необхідно докласти зусилля сьогодні.

21 сторіччя — вік інновацій та технологій, що дають можливість кожній креативній людині, об’єднавшись з однодумцями, створювати нереальні проєкти всесвітнього масштабу.

21 сторіччя — ера можливостей кожної певної людини, яка одним рухом здібна змінити світ. А у єдності — перегорнути дійсну справу речей на новий рівень.

В06 говорить, що для тих, хто створює та рухається вперед — немає перешкод.

Інновації — це можливість для зміни простору, у котрому ми живемо. Якщо немає перешкод, прогрес неминучий. Ти можеш змінювати світ навколо дотиком пальця. Кінетичний динамічний фасад створює можливості. Ти кожного дня в одній геолокації, але в різному світі, цей світ ти створюєш сам. Ми хочемо, щоби люди більше взаємодіяли та спілкувались. Фасад це не тільки естетична субстанція, це відображення соціуму та тебе, як джерела енергії, що змінює світ. Завдяки динамічному фасаду, людина є творцем свого «зараз».

В06 — це будівля з кінетичним фасадом, створений із простих геометричних елементів, що символізують людей, що приводяться в рух на простій тканині фасаду(люди в русі). Кожна людина має змогу змінити щоденний фасад своїми руками, спричинити в рух те, що є статичним сьогодні. Тому що тільки спільними зусиллями можна створити щось дійсно грандіозне. Велкам у таке місце, де ти створюєш майбутнє.

Місце, де втілюються мрії, — Unit-city Взимку фасад є головною інсталяцією, що завдяки системі магнітів не кам’яніє, а є головним екраном країни UNIT-y.

У робочі години фасад завмирає кожного дня в новій позиції — кожен день це пошук нових ідей та рішень. Ці сценарії генерують мешканці, що живуть у місці зі свого смартфону.

Колір фасаду може змінюватись залежно від різних пір року, подій міста, настрою та гостей різних країн.

Архітектурне рішення фасадів передбачається через влаштування цільно скялоного фасадного скління з навісною системою динамічних елементів.

Доступ до кожної частини будівлі — кожного поверху, експлуатованої покрівлі — є безбар’єрним, без сходинок, ліфт веде доступно до кожної точки будівлі. На території комплексу та на покрівлі є різноманітні зон для всіх вікових категорій.

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа ділянки

  0, 4 га

 • Поверховість

  9 пов.

 • Площа офісів

  8 000 м.кв.

 • Паркінг

  100 м/м.

 • Гостьові паркомісця

  10 м/м.

​UNIT city B06 ​

UNIT-y Business Center

Схема

Розвиток проєкту:
image-1-0: ub06

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • менеджер проєкту

  1

 • архітектор

  3