aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Дизайн інтер’єрів Eataly Pechersk

Київ

Локація

2019

Рік

Конкурс

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

​Дизайн інтер’єрів Eataly Pechersk​

Про проєкт

Для розробки концепції архітекторам АIMM було надано приміщення складної геометрії, в різних рівнях, насичене великою кількістю вертикальних і горизонтальних комунікацій. І дуже цікаве завдання — створення вау-простору.

Оскільки простір не має природного освітлення і вікон, ми створили світ природи в штучному середовищі. Оазис серед міської пустелі.

Парк створений завдяки величезній кількості прихованого світла, яке відповідно до часу дня, пори року і погоди на вулиці за допомогою інтелектуальних програм створює різні світлові і теплові режими.

У центрі уваги у нас запроєктовані такі зони як головний портал-спуск у простір, бар зустрічей, який став ядром фестивальної ідеї, декілька куль-коконів, що відокремлюють зони окремих кафе.

На рівні першого поверху розташувалися різного типу місця прийому їжі: барні столи та стільці, візерункові ковані столи зі стільцями, лави з довгими столами в зоні величезного екрану — ми виділили таку зону, щоб, перебуваючи в просторі вуличної їжі, ти завжди був в центрі подій. Самі корти виконані в стилістиці італійських вуличок: так, у кожної є свій невеликий бар, і свій навіс. Підлога виконана зі справжньої клінкерної плитки.

Створюючи цей Eataly в Києві, ми досягли створення домашнього затишку в міському просторі.

Проєкт був відзначений 2-м місцем в конкурсі Interior Року 2019 розділі HoReCa.

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа поверху:

  5 000м2

 • Площа приміщення:

  4 000м2

 • Висота приміщення:

  4-8м

​Дизайн інтер’єрів

Eataly Pechersk​

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • архітектор інтер’єрів

  1

 • архітектор-візуалізатор

  1