aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Вулична клумба WAVE

2016,2019

Рік

Реалізовано

Статус

150 кг

Вага елементів

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Вулична клумба WAVE

Про проєкт

Вулична клумба WAVE з архітектурного бетону призначена для використання як елемента ландшафтної архітектури та паркувального бар’єра. Винятковою клумбу роблять її дизайн і експлуатаційні характеристики. Зовнішній вигляд клумби WAVE нагадує морські хвилі, які з’являються з асфальтової гладі міста. Такий ефект створювався дизайнерами навмисно, щоби додати природних елементів в урбаністичне середовище.

Окрім свого яскравого дизайну клумба з легкістю виконує виключно утилітарне призначення — не дозволяє паркуватися в пішохідних і зелених зонах. Клумба виготовлена з високоміцного матеріалу на базі цементних в'язких, із застосуванням спеціальних хімічних препаратів, іншими словами — з архітектурного каменю.

Характерною особливістю бетонних клумб є необмеженість лінійки колірних рішень. Зокрема, можна надати клумбі WAVE колір навколишньої тротуарної плитки, асфальту або вибрати будь-який колір на ваш розсуд. У клумбі можлива висадка невибагливих, стійких до міських умов багаторічних рослин, низькорослих чагарників із мичкуватою кореневою системою (якщо клумба встановлюється на гарцівку) або зі стрижневою (якщо на ґрунт). Також рекомендується озеленення газонною травою — у такому разі добре утримується земляна грудка.

Клумбу можна використовувати, як захисну конструкцію дерева в разі посадки його в систему структурних комірок (structural cells TREE PARKER).

 • Розмір:

  700*2000 мм

 • Висота:

  350 мм

 • Матеріал:

  бетон

 • Колір:

  RAL

Вулична клумба WAVE

Вулична клумба WAVE

Схема

Основні габарити
image-1-0: klumba-wave

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  Євген Хоруженко

 • Архітектор

  Софія Галат

 • Архітектор

  Анна Іскіердо