aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Клумба Rock

2019

Рік

У реалізації

Статус

280 кг

Вага елементів:

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Клумба Rock

Про проєкт

Вулична клумба ROCK із архітектурного бетону призначена для використання як елемента ландшафтної архітектури та паркувального бар’єра. Винятковою клумбу робить її дизайн і експлуатаційні характеристики. Зовнішній вигляд клумби ROCK асоціюється з гірською породою, крізь яку проростають рослини. Контраст монументальної статичності та живих рослин створювався дизайнерами навмисно, щоб додати природних елементів в міське середовище — «асфальтові джунглі».

Окрім свого яскравого дизайну клумба з легкістю виконує виключно утилітарне призначення — не дозволяє паркуватися в пішохідних і зелених зонах.

Клумба виготовлена з високоміцного матеріалу на базі цементних в’яжучих, із застосуванням спеціальних хімічних препаратів, іншими словами — з архітектурного каменю.

Характерною особливістю бетонних клумб є необмеженість лінійки колірних рішень. Зокрема, можна надати клумбі ROCK колір навколишньої тротуарної плитки, асфальту або вибрати будь-який колір на ваш розсуд.

У клумбі можлива висадка невибагливих, стійких до міських умов багаторічних рослин, низькорослих чагарників з мичкуватою кореневою системою (якщо клумба встановлюється на гарцівку) або зі стрижневою (якщо на ґрунт). Також рекомендується озеленення газонною травою — у такому разі добре утримується земляна грудка.

Клумбу можна використовувати як захисну конструкцію дерева у разі посадки його в систему структурних комірок (structural cells TREE PARKER).

 • Розмір:

  1200*1200 мм

 • Висота:

  335 мм

 • Матеріал:

  бетон

 • Колір:

  RAL

Вулична клумба ROCK

Вулична клумба ROCK

Схема

Основні габарити
image-1-0: bed-rock

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  Андрій Михайліченко

 • Архітектор

  Софія Галат

 • Архітектор

  Анна Іскіердо