]

Проект реконструкции

Проект реконструкции
Следующая
Предыдущая
АIMM
GROUP
Статья
  • Главная
  • /
  • СМИ
  • /
  • Как будет выглядеть первый этаж киевской мэрии? Проект реконструкции


Как будет выглядеть первый этаж киевской мэрии? Проект реконструкции

Рішення про реконструкцію першого поверху будівлі на вулиці Хрещатик, 36, депутати Київради ухвалили ще півроку тому, на початку лютого. Згідно з документом, передбачався капітальний ремонт першого поверху Київради. Замовником робіт було комунальне підприємство «Спецжитлофонд».

Проект розробила проектна компанія AIMM-ГРУП. Раніше, протягом кількох місяців організація «Агенти змін» здійснювала дослідження, щоб з’ясувати, як публічний простір мерії використовується зараз, і як міська громада хоче використовувати його в майбутньому.

За висновками Агентів, наразі перший поверх будівлі не пристосований до потреб громадян. Зокрема, немає належного забезпечення для очікування в черзі, комфортних місць для сидіння, непродумана навігація, встановлена неправильна нумерація кабінетів. Окрім того, перший поверх зовсім не облаштований для маломобільних людей.

Після проведення дослідження, за підтримки Представництва фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні було організувано воркшоп з реконструкції публічного простору в будівлі Київради й площі перед нею. Протягом заходу архітектори, урбаністи, соціологи й активісти (з різних організацій) розробили ескізи реконструкції. Ці напрацювання стали основою для технічного завдання майбутнього проекту. Детально про роботу «Агентів змін» над цим проектом читайте у нашій статті.

Архітектурний проект AIMM-ГРУП передбачає забезпечення вільного доступу до простору громадян із особливими потребами; виокремлення зон для проведення лекцій, прес-конференцій, громадських зборів й інших публічних заходів; створення безпечної ігрової зони для дітей відвідувачів Київради; організацію сучасної системи безпеки й відеоспостереження.

«Оздоблення першого поверху мерії виконано у стилістиці постмодернізму, що максимально відповідає сучасним тенденціям у світовій архітектурі. Практичний і строгий дизайн, позбавлений дрібних деталей декору, насамперед, покликаний створити комфортну атмосферу як для працівників, так і для відвідувачів», – пишуть архітектери у пояснювальній записці.

Перетворити перший поверх мерії на публічний простір депутати обіцяли до кінця 2017 року.

Джерело: Хмарочос

Предыдущая
Следующая
Другие статьи
Kyiv City Hall

Когда административное здание идет в ногу со временем.

dreamhomecreation.net 20.08.2019
Подробнее
Рада запретила рекламу на фонарях и опорах

Повлияет ли это на цену рекламных площадей?

Новое время 17.07.2018
Подробнее
В вызовах – возможности

Цель проекта «Моя карьера в Украине» - вдохновить десятиклассников выбрать любимую профессию и работать в Украине.

Деловая столица 04.07.2018
Подробнее
Киев стал быстрее реализовывать инфраструктурные проекты

Не все проекты тянуться годами

100realty.ua 27.02.2018
Подробнее

ДРУГИЕ СТАТЬИ