Кинотеатр реконструируют

Следующая
Предыдущая
АIMM
GROUP
Статья
  • /
  • СМИ
  • /
  • Кинотеатр имени Гагарина на Дорогожичах реконструируют


Кинотеатр имени Гагарина на Дорогожичах реконструируют

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» розпочинає проектні роботи для реконструкції будівлі кінотеатру імені Гагаріна на вул. Щусєва, 5, повідомляє прес-служба КМДА. З коштів міського бюджету у 2017 було виділено 1 млн гривень на проектні роботи.

За словами заступника голови КМДА Олександра Спасибка, кількість поверхів будівлі буде збільшено до п’яти. Це відбуватиметься внаслідок надбудови адміністративно-офісної частини, у якій розмістяться теле- та радіостудії, а також приміщення для редакцій «Телеканалу «Київ», «Радіостанції “Голос Києва”» та газети «Вечірній Київ». Реконструкція колишнього кінотеатру необхідна, оскільки будівля та територія перебувають в аварійному стані, що може призвести до руйнування конструкцій.

«Будівля збереже свою історичну функцію кінотеатру – на першому поверсі розмістяться два кінозали на 66 та 48 місць з сучасним обладнанням, просторим фойє, допоміжними приміщеннями та безбар’єрним доступом для всіх груп населення», – зазначив директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп.

Додамо, що кінотеатр було споруджено у 1971 році, але проіснував він лише до 1993 року. Згодом в будівлі розміщувався ресторан з більярдним клубом, після цього продовольчий ринок, у 2001 будівлю намагались передати Українській православній церкві. Починаючи з 2007 року будівля не експлуатується та руйнується.

Джерело: Хмарочос

Предыдущая
Следующая
Другие статьи
Kyiv City Hall

Когда административное здание идет в ногу со временем.

dreamhomecreation.net 20.08.2019
Подробнее
Рада запретила рекламу на фонарях и опорах

Повлияет ли это на цену рекламных площадей?

Новое время 17.07.2018
Подробнее
В вызовах – возможности

Цель проекта «Моя карьера в Украине» - вдохновить десятиклассников выбрать любимую профессию и работать в Украине.

Деловая столица 04.07.2018
Подробнее
Киев стал быстрее реализовывать инфраструктурные проекты

Не все проекты тянуться годами

100realty.ua 27.02.2018
Подробнее

ДРУГИЕ СТАТЬИ