aimm

  

ua

Повернутись до сервісів

Офісні центри, лікарні

Проєктування офісних центрів, проєктування лікарень — це створення зручного робочого простору згідно з усіма правилами і технологіями сучасного світу.

Гармонійний і привабливий зовнішній вигляд будівель ми завершуємо продуманою до дрібниць планувальною і технологічною схемою приміщень та їх унікальним дизайном.

Завдяки сучасним технологіям і орієнтації на найкращі світові приклади архітектурної традиції, наша команда створює якісно нові проєкти.
Враховуючи всі вимоги Замовника, фахівці компанії АIММ створюють привабливі, функціональні і сучасні офісні центри, які стають органічною частиною міської інфраструктури.

Багаторічний досвід у проєктуванні будівель різного призначення допоміг нам досконало оволодіти навичками створення зручного простору, що є одним з головних факторів оптимізації роботи інженерно-технічного персоналу і зручності перебування в будівлі гостей.

Фахівці АIММ вивчають всі можливі сценарії виконання проєкту, інфраструктуру району, в якому буде розташовуватися офісний центр, і низку інших важливих аспектів для його вдалого завершення.

Ми продумуємо все більш грамотні і зручні варіанти для успішного функціонування будівлі: від вирішення проблем паркінгу до організації зручних просторів для допоміжних бізнес-процесів.

0%
image /images/preloader/1.jpg
image /images/preloader/2.jpg
image /images/preloader/3.jpg
image /images/preloader/4.jpg
image /images/preloader/5.jpg
image /images/preloader/6.jpg