aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

KYIVZOO

Київ

Локація

2016

Рік

Концепція

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

KYIVZOO​

Про проєкт

Комплекс вхідної групи й океанаріуму Київського зоопарку

Як свідчать офіційні джерела, Київський зоологічний парк — наукова й культурна установа загальнодержавного значення, що розташована в центрі української столиці на площі 34 га.

Проте для всієї команди «АІММ-ГРУП» це особливе місце, пов’язане з теплими спогадами з дитинства та юності. Тому за концепцію реконструювання вхідної групи ми взялися з великим натхненням.

Видимий об’єм розділено на дві частини, що з’єднано загальним навісом — перголою. Конструкція навісу з перфорованими вставками візуально полегшена завдяки витягнутим пропорціям опор, що схожі на зрощені бамбукові стебла.

В однієї зі споруд буде розташовано ресторан, а на другому ярусі — панорамну терасу, з якої відкривається чудовий краєвид на весь заповідник. На -1 поверсі ми розмістили океанаріум. Попри те, що столичний зоопарк є одним із найбільших у Європі парків у межах міста, у якому зібрано понад 3000 тварин, тут досі не представлено морську флору й фауну. Наш проєкт усуває цю несправедливість!

У меншій будівлі розташувалися каси, сувенірні крамниці, а також службові приміщення, зокрема, медпункт і приміщення служби безпеки.

Наша концепція передбачає створення в Києві нового типу зоопарків, які вже реалізують у деяких європейських містах.

 • Девелопер:

  Житлоінвест-УКБ

 • Площа ділянки:

  37 га

 • Поверховість:

  2 поверхів

 • Площа житла:

  3 000м2

 • Площа приміщень під оренду:

  200 м2

KYIVZOO​

KYIVZOO​

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  4