aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

ЖК Жуків острів

Київ

Локація

2018

Рік

Концепція

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

ЖК Жуків острів

Про проєкт

Жуків острів — це квартал клубних особняків у межах столиці. Актуальні тенденції проєктування міського житла знайшли своє відображення в цьому комплексі, у котрому комерційні площі поєднуються з принципами зведення приватного заміського маєтку.

Завдяки цьому створюється ефект затишного котеджного містечка в структурі секційних будинків. Квартири перших поверхів запроєктовані з виходом на невеликі приватні ділянки, це доповнює загальну ідею концепції. Даний формат інтегрування багатоквартирного житла в чарунку природної забудови створює унікальну архітектуру комфортного та різноманітного виду житла для майбутніх жильців.

Входи у квартири здійснюються, як із загального входу в будинок, так і з прибудинкової території до квартир першого поверху. Для збільшення комбінацій планувальних рішень будинки-чарунки було передбачено різноманітні варіанти розташування ліфтових холів. Структура об’ємів будівлі складається з модулів, кожен із яких складається з різноманітних типів квартир. Такий принцип дає можливість урізноманітнити комбінацію планувань та модифікувати проєкт під потреби майбутніх мешканців

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа ділянки

  22 га

 • Поверховість

  4 пов.

 • Площа житла

  29 400 м.кв.

 • Площа прим. під оренду

  3 920 м.кв.

 • Паркомісця

  547 м/м

ЖК Жуків острів

ЖК Жуків острів

Схема

Розвиток проєкту:
image-1-0: zhk_zhukiv_ostriv
image-1-1: zhk_zhukiv_ostriv
image-1-2: zhk_zhukiv_ostriv
image-1-3: zhk_zhukiv_ostriv
image-1-4: zhk_zhukiv_ostriv
image-1-5: zhk_zhukiv_ostriv

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  3