aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Житловий будинок IVARSTAR

Київ

Локація

2017

Рік

Концепт

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Житловий будинок IVARSTAR

Про проєкт

Похилий рельєф сприяв появі п’ятиповерхового підземно-наземного паркінгу, перший наземний, поверх якого, завдяки перепаду рівня землі, частково займають приміщення під оренду. Над паркінгом, фасад якого утворений стриманими горизонтальними лінійними формами, виконаними з HPL-панелей, височіє 22-поверхова житлова частина будинку, яку відділяє від стилобатної частини будівлі окремий поверх-тераса з експлуатаційною покрівлею, на якій влаштовані зелені насадження, мощення, зони відпочинку та дозвілля.

Форма фасаду житлової частини будинку, на перший погляд, може здаватися хаотичною, невпорядкованою. Але, попри це, композиційна гра кутів, зламів, заглиблень та ті, що нависає частин викликає відчуття довершеності, гармонійне співвідношення що контрастує форм уже не виглядає таким випадковим і хаотичним. І не дарма, адже кожна лінія фасаду — результат застосування композиційних прийомів, спрямованих на створення динамічних та ефектних форм.

Основні матеріали оздоблення фасаду — HPL-панелі та скло — також результат прагнення створити контрастний вигляд, що привертатиме увагу.

Більшість квартир мають власні невеликі тераси з можливістю влаштування на них власного зеленого куточка. На останньому поверсі розміщуються VIP-апартаменти, основною перевагою, яких є велика тераса.

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа ділянки:

  2 778 м.кв.

 • Поверховість:

  25 пов.

 • Площа житла:

  8 707 м.кв.

 • Паркінг підземний:

  150 місць

 • Гостьові паркомісця:

  20 місць

Житловий будинок

IVARSTAR

Схема

Розвиток проєкту:
image-1-0: zhiloj-apart-dom-v-g-kieve

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  2