aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

ЖК i-LAND

Київ

Локація

2016

Рік

Концепція

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

ЖК i-LAND​

Про проєкт

Стримані й елегантні архітектурні рішення — основний підхід архітекторів АІММ під час створення концепції комплексу бізнес-класу 135_Vyzvolyteliv. Ідея ґрунтується на світових стандартах житлової нерухомості — комфорті, комплексності, безпеці й функційності території. Житловий комплекс містить три житлових квартала, п’ять паркінгів по дві секції кожний на 880 місць, дитячий садок і убудовані, на перших поверхах житлових секцій, комерційні приміщення загального призначення: від аптеки, супермаркетів до поліклініки, кафе й бутіків.

Територію комплексу чітко зоновано: внутрішній двір — лише для мешканців. Тут авторський ландшафтний дизайн, дитячі і спортивні майданчики, перголи.

Прибудинкову територію також упорядковано, враховуючи майданчики поза межами ділянки. Озеленення, дерева, кущі й ландшафтна архітектура комплексу об’єднані єдиною наскрізною ідеєю: від під’їзду до комплексу аж до підіймання в ліфті.

Від коридорів з авторським дизайном і аж до входу у квартиру, де кожний мешканець уже сам створює свій світ. На рівні перших поверхів розташовано лобі зі стримано-розкішним дизайном і власною консьєрж-службою.

Фасади спроєктовано за загальними принципами елегантності рішень — використано такі натуральні текстури: цегла на фасадах, камінь і керамограніт для стилобатової частини, бежеві й серпанкові відтінки декоративного облицювання секцій та балконів.

Інженерно комплекс оснащено новітніми системами, що дають змогу будівлі бути енергоефективною.

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа ділянки:

  63 300 кв. м

 • Поверховість:

  24—30 поверхів.

 • Площа житла:

  187 000 кв. м

 • Площа приміщень під оренду:

  10 000 кв. м

 • Паркінг:

  880 місць

 • Гостьові паркомісця:

  176 місць

ЖК i-LAND​

ЖК i-LAND​

Схема

Розвиток проєкту:
image-1-0: vyzvolyteliv-zhk

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  6