aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Палац нації у Вільнюсі

Вільнюс, Литва

Локація

2019

Рік

Конкурс

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Палац нації у Вільнюсі

Про проєкт

В рамках роботи над концепцією головного залу Палацу націй у Вільнюсі спеціалістами компанії Acoustic Traffic - Архітектурна Акустика була створена комп'ютерна модель залу, що враховує його геометричні розміри та акустичні характеристики.

Для аналізу акустичних параметрів зали застосовувалися методи комп'ютерного моделювання параметрів звукового поля.

Складність задачі полягала в забезпеченні якісної акустики залу для проведення концертних програм різного типу: органної музики, хорового співу, симфонічного оркестру і т.п.

Для розв'язання цієї задачі були розроблені оригінальні рішення, які забезпечують зміну акустики залу внаслідок спеціальної конструкції акустичного відбивача складної форми над сценою з можливістю опускати й підіймати відбивач на тросах. Комбінація звуковідбівних і звукопоглинальних матеріалів в конструкції відбивача дозволяє не тільки регулювати розподіл енергії та структуру ранніх акустичних віддзеркалень на глядацьких місцях, але й змінювати час реверберації в залі при зміні положення відбивача. Також передбачені елементи зі змінною акустикою на стінах залу.

В рамках обраного архітекторами об’ємно-просторового рішення залу була оптимізована форма стін і стель балконів, яка дозволяє направити звукову енергію від стін і стелі балкона на глядацькі місця в задніх рядах залу, збільшуючи кількість звукової енергії і якість звучання на місцях під балконами

 • Девелопер

  Мерія Вільнюса

 • Площа будівлі

  20 000м2

 • Висота будівлі

  25 м

Палац нації у Вільнюсі

Палац нації у Вільнюсі

Схеми

Розвиток проєкту:
image-1-0: vilnius
image-1-1: vilnius
image-1-2: vilnius
image-1-3: vilnius
image-1-4: vilnius
image-1-5: vilnius

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • архітектор інтер’єрів

  3

 • архітектор

  7

 • архітектор-візуалізатор

  2