aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Дизайн інтер’єрів media-HUB

2018

Рік

У реалізації

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Дизайн інтер’єрів media-HUB

Про проєкт

Для розробки інтер’єрів столичного медіа-хаба архітектори компанії АІММ обрали мінімалістичний стиль.

Великий світлий простір лобі запрошує відвідувачів до комунікації з Київськими ЗМІ. Фасадні вітражі інтегрують зовнішній ландшафт у внутрішній простір, тим самим наповнюючи його сонячним світлом.

Однією з головних задач при розробці проєкту було створення безбар’єрного простору для всіх груп населення, що також позитивно сприятиме на співпрацю громадян із медіа.

Монолітний конструктив будівлі став ядром композиції. Дерев’яні елементи: бильця сходів, панелі оздоблення стін та стелі — підкреслюють це композиційне рішення. Теплі відтінки травертину та деревини контрастують із холодними бетонними поверхнями та створюють комфортну атмосферу в зоні очікування.

Стаціонарні лави та столики — наче продовження моноліту споруди — є невід’ємною частиною інтер’єру. Також вони мають максимальні антивандальні властивості, що стане великою перевагою при експлуатації.

Ніши під освітлення, членування оздоблення стелі та підлоги спрямовують відвідувача до офісної частини комплексу. Також, для комфортного переміщення по хабу, був розроблений проєкт навігації.

 • Девелопер:

  мерія Києва /КП Житлоінвест-УКБ

 • Площа поверху:

  1 000м2

 • Площа приміщення:

  1500+80м2

 • Висота приміщення:

  4,5м

Дизайн інтер’єрів

media-HUB

Схема

Планувальне рішення
image-1-0: trk_kyiv-interior

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор інтер’єрів

  2

 • Архітектор-візуалізатор

  1