aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Дизайн інтер’єрів лоббі ЖК Олімпійський

Одеса

Локація

2019

Рік

У реалізації

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Дизайн інтер’єрів лоббі ЖК Олімпійський

Про проєкт

Основне натхнення для архітекторів було в елементах модерну й основі постмодернізму — ідеальний варіант для будівництва елітного житлового багатоквартирного будинку.

Білосніжний мармур із тонкими сірими вкрапленнями застилає підлогу простору й перетікає в меблі рецепції. Простір і чистота основи інтер’єру, елементи латуні в якому створюють ефект шляхетного мерехтіння.

Завдяки висоті дерев’яних колон практично в 6 метрів у просторі лобі багато повітря, з рівня входу проглядається королівська бібліотека.

Вхідна зона Олімпійського, найвищої будівлі Одеси, це елегантне продовження загальної концепції житлового комплексу. Усередині комплексу архітектори створили особливий інтер’єр — енергійний і гармонійний, стихії природи — дерево, камінь, метал.

Основним завданням перед розробкою інтер’єрів було відтворення олімпійського шарму: висота, перемога, оригінальність і почуття впевненості, аромат перемоги. Тепер лобі — це більше, ніж очікує мешканець, — тут розташувалася вітальня будинку, де всі можуть приймати гостей і випити кави в очікуванні чогось.

Основною фішкою інтер’єрів стали гвинтові дерев'яні сходи, що ведуть до бібліотеки антресолі. Якщо у вас вдома немає такої, тут кожен житель зможе знайти собі гідну книгу або журнал і зможе приносити свої. Це місце сили будинку, кожен житель зможе стати соціальною одиницею комплексу, роблячи внесок в Olimpiiskii-library.

 • Девелопер:

  Стікон

 • Площа поверху:

  1 000м2

 • Площа приміщення:

  200м2

 • Висота приміщення:

  3-6м

Дизайн інтер’єрів лоббі

ЖК Олімпійський

Схема

Планувальне рішення:
image-1-0: svo_shevchenkoodesa

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • архітектор інтер’єрів

  1

 • архітектор-візуалізатор

  1