aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Реконструкція набережної Маріуполя

Маріуполь

Локація:

2021

Рік:

Конкурс (2 місце)

Статус:

ПРО ПРОЄКТ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Реконструкція набережної Маріуполя

Про проєкт

Командою проекту розроблена концепція Центральної набережної м.Маріуполь як великого интегрованого у морську ткани простору відпочинку та розваг. Створення просторів, що змушують людину до взамодії, навчають новый - задача концепції.

Подорож набережною починається з Маріупольської площі. Ця площа є новим громадським простором, що интегрований до набережної багаторівневим хідником. Концепция передбачаться за счет центру тяжіння до води, в том числе разпочинаться майже від бульвару, и на територіі площі під зеленим навісом влаштовється парковкой. Это багаторівнева конструкция с оглядовым майданчиком видом на море, з’єднана пандусами с площею и набережною, и ми безбар’рно потраплямо найчастіше до набережної.

У этого частині планується створити максимально быстро перемещать залізної дороги, що розділяє містян и море, - для путешествий, велосипедистов, рибаків, туристів та навіть власників самокатів. Локально під хабом розміщується медпункт, санитарий кімнати, кафе, интернет-центр.

Від мосту и до яхт-клуба проходить лінія пляжів. Перша зона - для тихого відпочинку, в том числе для маломобильной категории населення. Для спуска к води передбачены спеціальні доріжки. Наступна зона - для відпочинку с дітьми та активнихігор - волейбольні майданчики, батути та гірки.

Між зоною тихого відпочинку и дитячою зоною проходить канал с прісною водою зливової каналізації. Цю зона перетинаємо місточками, висаджуємо багато зелених насаджень.

Третя зона біля яхт-клубу - для романтичного проведения часов, тут можуть пройти виїзні церемонії, влаштовуватись альтанки для відпочинку. Усі зони від Приморського бульвару через хідник центральной площі тонкою ниткою пронизані вело-пішохідною стрічкою.

Далі ми потрапляємо до 3д-парку, багаторівневі бетонні конструкції, поїдені часом очікування на створення парку морськими стотами, дають можливість зануритись в атмосферу урбанізованого лісу. Ця зона ідеальна для влаштування парку, адже ця частина укріплена бетонним каркасом та має грунтове покриття.

Родзинкою території амфитеатр у морі - унікальна для України истории. Это майданчик, как постійно ді, так и уільному доступі для містян. Місце приречене бути культовим.

Наступна зона відпочинку для місцевих жителів - бесідки с мангалами, газон с дерева, прогулянкові доріжки. За рахунок дерев и альтанок закрытый територію пляж в промисловых зонах, зберігаємо місце для відпочинку для місцевих жителів.

Пірси для рибалок - укріплення берега за рахунок пірсів. Зберігаємо місце для одного из избранных занять місцевих. Також може слугувати додатковими причалами для сусідньої водної станції.

Переходи через залізну дорогу облаштово розширюмо уже існуючий перехід. Додаємо велодоріжку, яка буде з'єднуватись с велодоріжкою вздовж бульвару.

Ми вирішили додати місток через водну станцію, який буде з'єднувати розділені частини пляжу, и також буде додатковим безпечним переходом через залізну дорогу (включая велодоріжку).

Взрыв залізної дороги зелений паркан для уборки подъездных путей від можливого переброски залізної дороги та для уборки шуму.

Пляж між «Маркохім» та «Браунфілд»: расширяется зона питьевой воды, за рахунок понтонів и морських басейнів. Це дасть можливість віщувати більшу кількість відпочивальників одночасно та додати функціональності пляжу. Вздовж краю понтонів йдуть вело- та пішохідні доріжки. Понтони и дворівневі мости вздовж них також виконують функцію захисту берега від ерозії замість існуючих зруйнованих пірсів. Частина басейнів, способ доступа к берега так с понтонами, виконує функцію дитячих зон. Басейни не мають стін та дна .Завидяки сіткам вода в басейні не буде забруднюватись водорозами та убезпечить від попадання медуз та риб.

Реконструкція набережної

Маріуполя

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
  • МЕНЕДЖЕР ПРОЄКТУ

    4

  • МЕНЕДЖЕР ПРОЄКТУ

    1

  • АРХІТЕКТОРИ-ВІЗУАЛІЗАТОРИ

    5

0%
image /images/preloader/1.jpg
image /images/preloader/2.jpg
image /images/preloader/3.jpg
image /images/preloader/4.jpg
image /images/preloader/5.jpg
image /images/preloader/6.jpg