aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

ЖК Озерний

Київ

Локація

2016

Рік

Концепція

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

ЖК «Озерний»

Про проєкт

Житловий комплекс «Озерний» спроєктовано за принципом «місто в місті». Розташувавшись в передмісті Києва, він буде міським організмом, що функціонує самостійно. Зручне транспортне сполучення, місткі стоянки для мешканців будинку та їхніх гостей, невеликі затишні кафе, ресторани, аптеки, школи, садочки й адміністративні приміщення на перших поверхах будинків — усе тут створено для максимального комфорту кожного мешканця. Діти можуть весело проводити час на казковому майданчику, а дорослі насолоджуватися прогулянками в затінку дерев. Іще одним подарунком для мешканців «Озерного» стала прекрасна природа, що його оточує. Природа й привілля, з одного боку, і чисте глибоке озеро з іншого.

Створений в стилі постмодернізму, вишуканий і чарівний житловий комплекс «Озерний» занурює майбутніх мешканців в атмосферу затишку й комфорту. Використання натуральних матеріалів і природних відтінків у дизайні створюють надзвичайно красивий симбіоз з його місцем розташування. Керамограніт, дерево й скло якісно доповнюють одне одного. Невелика висотність комплексу допомагає уникнути перенаселення, створюючи атмосферу свободи. Прямі фасадні лінії та мінімалізм усіх архітектурних рішень підкреслюють його просту елегантність і близькість до природи.

Квартири різноманітного планування доповнено великою кількістю терас, де кожен може насолодитися заслуженим відпочинком. У кольоровій гамі домінує спокійний сірий. Граніт чудово поєднано з деревом, що стало основним сполучним елементом комплексу й навколишнього середовища місцевості. Територію озеленено так, що влітку ви наче потрапляєте в казкове Середземномор’я.

 • Девелопер:

  DIM

 • Площа ділянки:

  12 га

 • Поверховість:

  3-7 пов.

 • Площа житла:

  19 000 м2

 • Площа приміщень під оренду:

  2 000 м2

 • Паркінг:

  684 місць

ЖК «Озерний»

ЖК «Озерний»

Схема

Розвиток Проєкту:
image-1-0: rc-ozernyi

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  3