aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

5* готель Лерхе

Одеса

Локація

2012

Рік

Концепція

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

ХІД БУДІВНИЦТВА

5* готель Лерхе

Про проєкт

Реставрація і пристосування прибуткового будинку Лерхе під готельно-туристичний комплекс на Приморському бульварі м. Одеса

Будівля сьогодні знаходиться в аварійному стані: більшість конструкцій на межі руйнування, частина перекриттів зруйновані, а про основні інженерні комунікації можна було забути. Беручи до уваги необхідність збереження цінних історичних фасадів і загальне плачевний стан будинку, архітектори вирішили розбити процес реставрації об’єкта на дві частини.

В основному етапі будівлю в частині флігель придбав нові планувальні рішення, вони стали доповненням і удосконалення старої планувальної схеми. Йдеться про флігель, побудованого й реконструйованому в 60–80-х роках. Збережено оригінальні декори, каміни, віконні та дверні конструкції та ліпнина — одні з автентичних, передбачених до розміщення в будинку готельних номерів преміумкласу й лобі-бару. Гості комплексу зможуть насолодитися кожною лінією, дрібним візерунком витонченої ліпнини, відчути історію цього будинку і стати його частиною.

Основний фасад будівлі — це реставрація пам’ятки архітектури, звичайно ж, він залишиться незмінним. Внутрішньо дворових простір виконано в стилі постмодерн. Білокам’яні стіни й велика кількість скла візуально збільшують простір. Виграшна ідея озеленення: периметральні колони двору, обплетені диким виноградом, що дарує цьому прийому нотку свіжості, робить його яскравішим і тепліше.

Відреставрований об’єкт — це сучасний готельно-туристичний комплекс, основною ідеєю кожного зі 110 номерів, холу, зал або будь-якого іншого приміщення стане ідеальна синергія нових технологій і історії. Тут, зручно розташувавшись для відпочинку після насиченого дня, можна прекрасно провести час і до кінця відчути дух яскравою й неперевершеною Одесою.

Він є пам’ятником архітектури національного значення і знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Предмет історичної цінності — головний фасад будівлі з дуже гарною ліпниною, планувальним рішенням і декоративною обробкою інтер’єрів основної будівлі.

 • Девелопер:

  Приватний інвестор

 • Площа ділянки:

  0, 19 га

 • Поверховість:

  4-8 пов.

 • Площа загальна:

  10 769 м2

 • Площа прим. під оренду:

  580 м.кв.

 • Номерів:

  120

5* готель Лерхе

Одесса

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Реставратор

  1

 • Архітектор

  6

 • Інженер

  2

 • Конструктор

  2

ХІД БУДІВНИЦТВА

Фотофіксація

2012

2012

2012

2012

image: arrow
image-3-0: project-lerhe-hotel
image-3-1: project-lerhe-hotel
image-3-2: project-lerhe-hotel
image-3-3: project-lerhe-hotel
image-3-4: project-lerhe-hotel