aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Бізнес-центр 10А

Київ

Локація

2018

Рік

Концепт

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Бізнес-центр 10А

Про проєкт

Ідея бізнес-центру в самому серці київського Подолу з краєвидом на Дніпро створювалася на основі насамперед історії й характеру навколишньої забудови, вивчення нинішніх містобудівних обмежень, планів розвитку прилеглих мікрорайонів.

Паралельно замовник поставив перед нами досить складне завдання — витримати клас В для офісного центру, передбачити весь спектр інфраструктурних послуг, у тому числі забезпечити в повному мірою за кошт власного будинку паркомісця.

У такий спосіб нам вдалося створити архітектурний образ, органічно вписавшись своїм постмодерністським фасадом у навколишню забудову. Сама пляма будівлі обмежена червоними лініями й пожежними розривами між прилеглими будівлями, освітленістю і вимогами до інсоляції.

Будівля вирізана, як скульптура з каменю — саме цей образ був у нас перед очима в процесі створення проєкту. Кількість паркомісць ми збільшили и за рахунок автоматизованого паркінгу, пішовши від рамп і проїздів, які при класичних рішеннях витрачають велику частину корисної площі.

У частині громадського простору перед головним входом ми створили частину території під навісом самої будівлі для збільшення площі. Так ми розширили частину вулиці за рахунок будівлі, зберігаючи при цьому корисну площу.

Архітектурна концепція органічно вписується в навколишню забудову території Подолу, зберігаючи масштаб вулиці й міську тканину

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа ділянки:

  0, 79 га

 • Поверховість:

  7 пов.

 • Площа прим. під оренду:

  14 000 м.кв.

 • Паркінг

  230 м/м.

 • Гостьові паркомісця:

  10 м/м.

Бізнес-центр 10А

Бізнес-центр 10А

Схема

Розвиток проєкту:
image-1-0: nab_khresnchatytska_10a
image-1-1: nab_khresnchatytska_10a
image-1-2: nab_khresnchatytska_10a
image-1-3: nab_khresnchatytska_10a
image-1-4: nab_khresnchatytska_10a

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  3