aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

МФК ОАЗИС

Київ

Локація

2017

Рік

Концепт

Стадія

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

МФК ОАЗИС

Про проєкт

Багатофункціональний комплекс Оазис розташувався в столиці на правому березі Дніпра, у безпосередній близькості від культових, історичних і природних центрів Києва. Сучасні архітектурні та ландшафтні рішення зробили МФК Оазис гармонійною частиною вже чинної зеленої зони, яка включає в себе кленовий і вербовий гаї, а також мальовничий канал.

Проєкт Оазису на сьогодні для Києва — це революційна концепція житла, адже компанія АІММ-ГРУП своїм баченням нового типу забудови мікрорайону пропонує піти модним європейським шляхом реновації міських промислових зон. Грамотна розстановка акцентів, а також баланс між житловими, адміністративними та розважальними майданчиками, допоможе розкрити потенціал місцевості.

Перевагами цього району можна назвати розвинену інфраструктуру — для жителів і гостей комплексу в пішій доступності метро, автобусна й залізнична станції, а швидкісні шосе дозволяє без пробок дістатися Хрещатика лише за 15 хвилин. Ідеальне місце для молодих і активних людей, які не хочуть кожен день витрачати час на виснажливі переїзди.

Нашою основною метою було зберегти максимальний комфорт для життя і відпочинку, який забезпечується величезною кількістю зелених насаджень (67 262 м²), продуманою спортивною інфраструктурою (6 км бігових і вело доріжок), організацією внутрішнього простору комплексу (зі своїм зеленим оазисом листяних дерев), й оригінальним сучасним плануванням кожної квартири.

У декількох хвилинах пішої ходи від комплексу розташовані озера значних розмірів, які, безумовно, стануть ідеальним місцем для сімейного відпочинку просто неба. Для любителів парусного спорту недалеко розташовані кілька знаменитих київських яхт-клубів, а для поціновувачів відпочинку під теплим літнім сонцем — один із найкращих у Києві піщаних пляжів.

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа ділянки:

  22га

 • Поверховість:

  8-25 поверхів

 • Площа житла:

  150 000м2

Багатофункціональний комплекс

МФК ОАЗИС

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  7