aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

KYIV MEDIA HUB

Київ

Локація

2018

Рік

Проєкт

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

ХІД БУДІВНИЦТВА

KYIV MEDIA HUB

Про проєкт

Проєкт від АІММ передбачає створення сучасного столичного медіа-хаба, у якому розмістяться теле- і радіостудії, а також приміщення для редакцій «Телеканалу «Київ», «Радіостанції «Голос Києва» та газети «Вечірній Київ».

Безумовно, будівля збереже свою історичну функцію кінотеатру — на першому поверсі розмістяться два кінозали на 63 і 35 місць, просторе фойє, адміністративні приміщення. Однією з головних задач при реконструкції будівлі було створення безбар’єрного простору для всіх груп населення.

Столичні засоби масової інформації отримають просторі студії, світлі гримерки й редакторські, монтажні і т.д. Крім актуального дизайну інтер’єрів медіа-хаба, проєктом закладено використання індивідуальних інженерних мереж для кожної організації. Таке рішення в одній будівлі додасть кожної організації автономності, а також спростить експлуатацію приміщень і сервісного обслуговування обладнання.

Зовнішній вигляд будівлі кінотеатру також піддається суттєвій реконструкції. Поверховість будівлі зросла з трьох до п’яти, що й дозволило вмістити під одним дахом кінотеатр і три редакції ЗМІ разом із технологічними приміщеннями. А вентильовані фасади хвилястих ліній однозначно привертатимуть увагу перехожих.

Завдяки реконструкції занедбаної будівлі, кияни отримають сучасний кінотеатр, а столичні ЗМІ — нову домівку, що відповідає найвищим стандартам теле- і радіомовлення.

Кінотеатр імені Гагаріна відчинив для глядачів свої двері в 1971 році, проте проіснував лише до 1993-го.

Уже на початку 90-х у фойє розмістився ресторан із більярдним клубом, хоча й той надовго не затримався. Поступово будинок занепадає. Після кількох місяців простою в будівлі було організовано продовольчий ринок.

Саме в той час у залах для глядачів були демонтовані сидіння й екрани, розібрані проєктори, звукове оснащення кінотеатру. Така ситуація тривала аж до 2007-го, однак після звільнення кінотеатру від торговців, реконструкції не було. Кілька років будівля кінотеатру на Щусєва руйнувалася і служила притулком для бродячих тварин.

 • Девелопер:

  Житлоінвест-УКБ

 • Площа ділянки:

  0,5085 га

 • Поверховість:

  3,5 поверхи

 • Корисна площа:

  4571 кв. м

 • Кількість глядацьких місць:

  98

KYIV MEDIA HUB

ДРУГЕ ЖИТТЯ КІНОТЕАТРУ

Схема

Розвиток проєкту:
image-1-0: kyiv-media-hub

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  3

 • Конструктор

  2

 • Інженери

  9

ХІД БУДІВНИЦТВА

Фотофіксація

2020

2020

image: arrow
image-3-0: kyiv-media-hub
image-3-1: kyiv-media-hub
image-3-2: kyiv-media-hub
image-3-3: kyiv-media-hub
image-3-4: kyiv-media-hub
image-3-5: kyiv-media-hub
image-3-6: kyiv-media-hub
image-3-7: kyiv-media-hub
image-3-8: kyiv-media-hub
image-3-9: kyiv-media-hub