aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Дизайн інтер’єрів Eataly Podil

вул.Нижньоюрківська, Київ

Локація

2017

Рік

Концепт

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

​Дизайн інтер’єрів Eataly Podil

Про проєкт

Розробляючи проєкт, ми детально вивчали світовий досвід франшизи в Стамбулі, Копенгагені, Мюнхені, Чикаго та інших містах.

Однією з головних особливостей кожного комплексу Eataly є затишна і дружня атмосфера, де кожен відвідувач, може, долучитися до світової кухні, дізнатися про особливості кулінарії, самому спробувати створити шедевр італійської кухні, а також купити всі необхідні інгредієнти для улюбленої страви.

Невід’ємною частиною кожного комплексу Eataly є відкритий майданчик, на якому проходять перформанси, концерти та інші активності. По периметру, як правило, розташовані мінікрамниці.

Всіляка прихована система підсвічування, а також використання екологічних матеріалів створюють затишну й невимушену для спілкування атмосферу.

У центрі внутрішньої площі розташовується стара виробнича труба, однак після конструктивного обстеження наші архітектори вирішили залишити її, як домінанту, надавши їй майже скульптурного звучання. Кожен із відвідувачів, може, піднятися по гвинтових сходах і подивитися на те, що відбувається в Eataly в комплексі.

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа поверху:

  2 000м2

 • Площа приміщення:

  2 000м2

 • Висота приміщення:

  4-9м

​Дизайн інтер’єрів

Eataly Podil

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор інтер’єрів

  2

 • Архітектор-візуалізатор

  1