aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Дизайн інтер’єрів кінотеатру Жовтень

вул.Костянтинівська 24, Київ

Локація

2016

Рік

Реалізовано

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Дизайн інтер’єрів кінотеатру Жовтень

Про проєкт

У кінотеатра «Жовтень» довга і трішки сумна історія. Протягом останніх років він перебував у занепаді, а після пожежі його подальша доля й зовсім була під великим питанням. Але завдяки силам директора кінотеатру, КМДА й небайдужим до кіноіндустрії людям, він отримав можливість відродитися й почати знову радувати глядачів кращими світовими кінострічками.

До рук наших архітекторів потрапила будівля, яка зазнала величезних збитків через пожежу. Окрім того, її інтер’єр мав важкий радянський ліпний декор, грубе оздоблення мармуром. У ньому було відсутнє нормативне освітлення, а низка вагомих інженерних недоліків робила роботу над реконструкцією будівлі ще складнішою.

Головною концепцією нової будівлі — став оптимізований простір. Тому архітектори орієнтувалися на інженерно й нормативно правильно сформований простір більше, ніж на екстравагантність дизайну. Ніщо не має заважати глядачеві насолоджуватися грою улюблених акторів! Отдже, з кінозалів і відеозалів були прибрані всі зайві деталі інтер’єру. Єдиною залою, де наша команда дозволила собі зробити трохи більший акцент на декорування, став зал «Гегемон». Він виконує роль багатоцільового приміщення.

Холи й коридори зробили світлими і яскравими.

Робота проходила в умовах відсутності бюджету на внутрішнє оздоблення.

Вибрані дизайнерами кольори приміщень створюють атмосферу затишку й радості, але не перевантажують своєю барвистістю гостей кінотеатру. Білосніжні стіни з яскравими вставками й інформаційними панелями доповнюються такими ж яскравими дверима залів. Завдяки цьому відвідувач не губиться, вказівники відразу привертають до себе увагу, допомагають орієнтуватися.

Головною фішкою другого поверху став колаж із фото відомих акторів. Він виконує й роль архіву. Поєднавши номер і букву, під якими розташовується фото, можна знайти інформацію про будь-яку особистість, представлену тут.

 • Девелопер:

  мерія Києва / КП Житлоінвест-УКБ

 • Площа поверху:

  1 000м2

 • Площа приміщення:

  3 000м2

 • Висота приміщення:

  2,5–8м

Дизайн інтер’єрів кінотеатру Жовтень

кінотеатр Жовтень

Схема

Планувальне рішення:
image-1-0: cinema-zhovten-int

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ​

Наша команда:
 • архітектор інтер’єрів

  2

 • архітектор-візуалізатор

  1