aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Багатофункціональний житлово-оздоровчий комплекс

м. Трускавець

Локація:

2024

Рік:

Концепція

Статус:

ПРО ПРОЄКТ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Багатофункціональний житлово-оздоровчий комплекс

Про проєкт

Ділянка проєктування розташована у мальовничій і екологічній місцевості, південно-західній частині м. Трускавець. Вона має щільний листяний ліс та багато струмків. Прикрасою ділянки є ставок Слониця, який використовується як водосховище. Біля ставка влаштовані прогулянкова зона і пляж.

Жителі, а також гості комплексу забезпечені всією необхідною інфраструктурою для комфортного проживання і відпочинку протягом всього року. На ділянці розташовані магазини, ресторани, готелі, спа і фітнес-центри, медичний центр для оздоровчих і профілактичних процедур, beauty-центр, пансіонат для комфортного проживання літніх людей, спортивні майданчики ти майданчики для дитячих розваг та відпочинку.

На території комплексу облаштований кінно-спортивний центр для любителів верхової їзди та центр іпотерапії, дитячий табір, парк дитячих розваг. Для активного відпочинку влаштовані маршрути для туристів, любителів скандинавської ходьби. На території організовано декілька котеджних містечок з котеджами різної площі для тимчасового і довгострокового відпочинку. Також передбачені великі вілли площею з басейнами для проживання і відпочинку з сім'єю у екологічно чистій місцевості. Для проведення конференцій, ділових зустрічей, різноманітних заходів на території розміщується конференц-центр з великими і малими залами.
У оздобленні будівель комплексу використані природні і екологічні матеріали для максимального поєднання з природою. Покрівлі готелю і ресторанів виконані з соломи як традиційного матеріалу, який використовувався з давніх-давен у українській архітектурі.На будинках з апартаментами влаштовані великі тераси і панорамні вікна для відчуття повного занурення у природу.

  Багатофункціональний житлово-оздоровчий комплекс

  Багатофункціональний житлово-оздоровчий комплекс

  КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

  Наша команда:
  • АРХІТЕКТОРИ

   6

  • МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ

   1

  • АРХІТЕКТОР-ВІЗУАЛІЗАТОР

   2

  0%
  image /images/preloader/1.jpg
  image /images/preloader/2.jpg
  image /images/preloader/3.jpg
  image /images/preloader/4.jpg
  image /images/preloader/5.jpg
  image /images/preloader/6.jpg