aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Azure towers

Київ

Локація

2017

Рік

Концепт

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Azure towers

Про проєкт

Створення концепції житлового комплексу в умовах щільної міської забудови — завжди є великим творчим викликом для будь-якого архітектора. Цей майданчик, вільний від зелених насаджень, проте оточений зеленими пагорбами й невеликим парком, що багато, у чому визначає зовнішній вигляд комплексу.

Дві стрункі вертикалі веж-близнюків, одягнені в цеглу та скло, стали архітектурною родзинкою комплексу Azure tower. У стилобатній частині комплексу розташувався місткий паркінг, призначений не тільки на власників нерухомості, а й на гостей ЖК. Також, там зосереджені всі інфраструктурні об’єкти для комфортного життя в сучасному будинку.

Оскільки вздовж ділянки проходить галаслива вулиця із жвавим автомобільним рухом, наша команда архітекторів вдалася до досить цікавої ідеї — підняти внутрішній двір комплексу до рівня п’ятого поверху. Такий прийом дозволив створити видовий майданчик розміром із цілий двір. Поза всяким сумнівом, це значно знизило шум, а також дало змогу дистанціюватися жителям перших поверхів від проїжджої частини.

Архітектура сучасного житлового комплексу багато говорить про власників нерухомості. Екстер’єр Azure tower підкреслює смак і вибірковість жителів цього ЖК. Відсічені всі зайві деталі. У плавності ліній і підборі матеріалів чітко звучить спадщина американського зодчества початку ХХ століття і традиції європейського постмодернізму.

Цей проєкт припаде до душі молодим і амбітним, які ведуть активне життя в центрі столиці — працюючи і відпочиваючи в безпосередньому вирі подій.

 • Девелопер:

  Едельбург-Девнлопмент

 • Площа ділянки:

  0,6 га

 • Поверховість:

  4-25 поверхів

 • Площа житла:

  22 000м2

 • Площа приміщень під оренду:

  2 000 м2

 • Паркінг:

  684 місць

Azure towers

Azure towers

Схема

Розвиток проєкту:
image-1-0: azure-tower-residantial-complex

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  3