aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Офісний центр А31

Київ

Локація

2018

Рік

Концепт

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Офісний центр А31

Про проєкт

Офісний центр класу В (вул.Спаській, Київ)

Ідея бізнес-центру в самому серці київського Подолу створювалася на основі, перш за все, історії району, характеру навколишньої забудови, вивчення чинних містобудівних обмежень, планів розвитку сусідніх мікрорайонів.

Паралельно замовник поставив перед нами складне завдання: витримати клас В для офісного центру, передбачити увесь спектр інфраструктурних послуг, а також забезпечити повною мірою паркомісця у власній споруді.

Таким чином, нам вдалося створити архітектурний образ, що органічно вписався своїм постмодерністським фасадом в наявну забудову.

Контури споруди обмежені червоними лініями та пожежними розривами між довколишніми спорудами, освітленням та вимогами до інсоляції.

Споруда ніби витесана з каменю, як скульптура. Власне, цей образ і був у нас перед очима під час розробки проєкту. Потрібну кількість паркомісць ми створили за допомогою автоматизованого паркінгу, уникаючи рамп та проїздів, на які у класичних рішеннях марнується значна частина корисної площі.

У частині громадського простору перед головним входом ми створили ділянку території під навісом для збільшення площі. Так, завдяки будівлі, ми розширили частину вулиці, зберігаючи при цьому корисну площу.

Архітектурна концепція органічно вписується в навколишню забудову території Подолу, зберігаючи масштаби вулиць та тканину міста.

 • Девелопер:

  Інвестор

 • Площа ділянки:

  0,2 га

 • Поверховість:

  9 поверхів

 • Площа приміщень під оренду:

  8 000 м2

 • Паркінг:

  160 місць

Офісний центр А31

Офісний центр А31

Схема

Планувальне рішення:
image-1-0: a31

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда:
 • Архітектор

  3