aimm

  

ua

Дивитись
галерею
+

Дивитись
галерею
+

Благодійний Фонд «Запорука» Центр для онкохворих дітей «Дача»

Київ

Локація

2017

Рік

У реалізації

Статус

ПРО ПРОЄКТ

АСПЕКТИ ФОРМОУТВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

ХІД БУДІВНИЦТВА

Центр для онкохворих дітей «Дача»

Про проєкт

Унікальний проєкт спільно з Благодійним фондом «Запорука» ( м.Київ, ул.Планетарная, 4-6)

Постійне перебування поза домом - це величезне психологічне навантаження, яка робить негативний вплив на відносини в родині й з навколишніми людьми. Для дитини, який постійно бачить білі халати, опинитися в будинку, де у нього є своя кімната і де він буде перебувати в колі сім'ї - дійсно дуже важливо.

Проєкт «Дача» ми розробили на благодійній основі. За новим проєктом кількість сімей, які будуть перебувати на «Дачі» збільшиться вдвічі - до 15 сімей. Це значно розширить можливості унікального центру.

Однією з головних завдань ми вважали створити образ такого будинку, який буде вражати й надихати дітей і їх сім'ї на позитивні емоції й думки. Хвилясті форми на фасаді, які як перетікають одна в одну, створюють ефект затишного заміського будинку, однак на сучасний лад. А використання новітніх систем навісного фасаду з використанням hpl-панелей дозволяє реалізувати цікавий образ з модерними формами одночасно гарантувати збереження первозданного вигляду будинку на довгі роки.

Навколо будинку розташувався навіс для корпоративного автомобіля, невелика стоянка для гостей «Дачі», а також затишний внутрішній зелений дворик.

На першому поверсі знаходяться спеціалізовані кабінети психолога і фізіотерапевта з необхідним для процедур обладнанням. Цікавим просторовим рішенням відзначається простора кухня-їдальня, яка наповнена по колу світлом з багатьох величезних вікон. Поруч розташувався великий зал, де можуть проходити ігри, кінопокази, або численні волонтерські заходи.

Внутрішній простір «Дачі» вкрай раціональний і продуманий до дрібниць. Тут передбачені кімнати для людей з інвалідністю або людей, які тимчасово не в змозі самостійно пересуватися, а також додаткові кімнати для рідних дитини, що знаходиться в лікарні з іншим родичем.

При розробці проєкту велика увага ми приділили інженерних систем. Критично важливо розробити систему вентиляції, яка виключала б перетікання повітря з одного приміщення в інше. А завдяки системі теплої підлоги дітям в холодну пору завжди буде тепло грати й приймати вологі процедури.

На другий поверх можна потрапити кількома способами - внутрішніми сходами та ліфтом, а також ефектною звивистими сходами, які виходять на головний фасад.

Тут розташувалися 12 кімнат для проживання сімей з дітьми, а також два великих ігрові зали.

Звичайно, для забезпечення комфорту перебування і санітарних і гігієнічних вимог при розробці проєкту окремо зверталася увага на екологічно чисті, безпечні та якісні матеріали.

Також, важливу роль відіграє і зносостійкість, адже після старту нового Центру вкрай важко буде зупинити його роботу, навіть для невеликого локального ремонту. Тому, до матеріалів та інженерних систем виставлялися високі вимоги. Зараз проєкт отримав всі необхідні дозволи для того, щоб почалися будівельні роботи.

  • Клієнт

    image-0: 164_zaporuka

Центр для онкохворих дітей «Дача»

Наша «Дача»

КОМАНДА ГЕНПРОЄКТУВАННЯ

Наша команда
  • Архітектор

    3

Фотозвіт

ХІД БУДІВНИЦТВА

2018

2019

2019

2018

image: arrow
image-3-0: 164_zaporuka
image-3-1: 164_zaporuka
image-3-2: 164_zaporuka
image-3-3: 164_zaporuka
image-3-4: 164_zaporuka
image-3-5: 164_zaporuka
image-3-6: 164_zaporuka
image-3-7: 164_zaporuka
image-3-8: 164_zaporuka
image-3-9: 164_zaporuka
image-3-10: 164_zaporuka
image-3-11: 164_zaporuka
image-3-12: 164_zaporuka
image-3-13: 164_zaporuka
image-3-14: 164_zaporuka