О РЫНКЕ СТРОИТЕЛЬСТВА

Следующая
Предыдущая
АIMM
GROUP
Статья

Как будет выглядеть первый этаж киевской мэрии? Проект реконструкции

Рішення про реконструкцію першого поверху будівлі на вулиці Хрещатик, 36, депутати Київради ухвалили ще півроку тому, на початку лютого. Згідно з документом, передбачався капітальний ремонт першого поверху Київради. Замовником робіт було комунальне підприємство «Спецжитлофонд».

Проект розробила проектна компанія AIMM-ГРУП. Раніше, протягом кількох місяців організація «Агенти змін» здійснювала дослідження, щоб з’ясувати, як публічний простір мерії використовується зараз, і як міська громада хоче використовувати його в майбутньому.

За висновками Агентів, наразі перший поверх будівлі не пристосований до потреб громадян. Зокрема, немає належного забезпечення для очікування в черзі, комфортних місць для сидіння, непродумана навігація, встановлена неправильна нумерація кабінетів. Окрім того, перший поверх зовсім не облаштований для маломобільних людей.

Після проведення дослідження, за підтримки Представництва фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні було організувано воркшоп з реконструкції публічного простору в будівлі Київради й площі перед нею. Протягом заходу архітектори, урбаністи, соціологи й активісти (з різних організацій) розробили ескізи реконструкції. Ці напрацювання стали основою для технічного завдання майбутнього проекту. Детально про роботу «Агентів змін» над цим проектом читайте у нашій статті.

Архітектурний проект AIMM-ГРУП передбачає забезпечення вільного доступу до простору громадян із особливими потребами; виокремлення зон для проведення лекцій, прес-конференцій, громадських зборів й інших публічних заходів; створення безпечної ігрової зони для дітей відвідувачів Київради; організацію сучасної системи безпеки й відеоспостереження.

«Оздоблення першого поверху мерії виконано у стилістиці постмодернізму, що максимально відповідає сучасним тенденціям у світовій архітектурі. Практичний і строгий дизайн, позбавлений дрібних деталей декору, насамперед, покликаний створити комфортну атмосферу як для працівників, так і для відвідувачів», – пишуть архітектери у пояснювальній записці.

Перетворити перший поверх мерії на публічний простір депутати обіцяли до кінця 2017 року.

Джерело: Хмарочос

Предыдущая
Следующая
Другие статьи
Навала заморожених

Експерти вважають, що задля зменшення кількості недобудов слід створити незалежний державний орган із контролю за зведенням осель

Урядовий кур'єр 07.02.2018
Подробнее
Ценовое раскачивание квадратных метров

Руководители строительных компаний уверены, что рост цен на первичное жилье в 2018 году не заставит себя ждать, эксперты говорят: распродайте хоть то, что уже возвели

23.01.2018
Подробнее
Реновация «хрущевок»

Об успешном опыте реновации в столице рассказал Директор проектной компании АИММ-ГРУПП Максим Мятко

09.01.2018
Подробнее
Каким быть центру Киева: анализ поданных архитектурных проектов

08.01.2018
Подробнее

ДРУГИЕ СТАТЬИ