О РЫНКЕ СТРОИТЕЛЬСТВА

Следующая
Предыдущая
АIMM
GROUP
Статья

Кинотеатр имени Гагарина на Дорогожичах реконструируют

КП «Житлоінвестбуд-УКБ» розпочинає проектні роботи для реконструкції будівлі кінотеатру імені Гагаріна на вул. Щусєва, 5, повідомляє прес-служба КМДА. З коштів міського бюджету у 2017 було виділено 1 млн гривень на проектні роботи.

За словами заступника голови КМДА Олександра Спасибка, кількість поверхів будівлі буде збільшено до п’яти. Це відбуватиметься внаслідок надбудови адміністративно-офісної частини, у якій розмістяться теле- та радіостудії, а також приміщення для редакцій «Телеканалу «Київ», «Радіостанції “Голос Києва”» та газети «Вечірній Київ». Реконструкція колишнього кінотеатру необхідна, оскільки будівля та територія перебувають в аварійному стані, що може призвести до руйнування конструкцій.

«Будівля збереже свою історичну функцію кінотеатру – на першому поверсі розмістяться два кінозали на 66 та 48 місць з сучасним обладнанням, просторим фойє, допоміжними приміщеннями та безбар’єрним доступом для всіх груп населення», – зазначив директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп.

Додамо, що кінотеатр було споруджено у 1971 році, але проіснував він лише до 1993 року. Згодом в будівлі розміщувався ресторан з більярдним клубом, після цього продовольчий ринок, у 2001 будівлю намагались передати Українській православній церкві. Починаючи з 2007 року будівля не експлуатується та руйнується.

Джерело: Хмарочос

Предыдущая
Следующая
Другие статьи
Як благодійність стає частиною корпоративної культури

Спільне інтерв'ю з благодійним фондом «Запорука» та проектною компанією «АІММ-ГРУП»

Probono 27.03.2018
Подробнее
Киев стал быстрее реализовывать инфраструктурные проекты

Не все проекты тянуться годами

100realty.ua 27.02.2018
Подробнее
Навала заморожених

Експерти вважають, що задля зменшення кількості недобудов слід створити незалежний державний орган із контролю за зведенням осель

Урядовий кур'єр 07.02.2018
Подробнее
Ценовое раскачивание квадратных метров

Руководители строительных компаний уверены, что рост цен на первичное жилье в 2018 году не заставит себя ждать, эксперты говорят: распродайте хоть то, что уже возвели

23.01.2018
Подробнее

ДРУГИЕ СТАТЬИ