О РЫНКЕ СТРОИТЕЛЬСТВА

Следующая
Предыдущая
АIMM
GROUP
Статья

Проект моста между Крещатым парком и Владимирской горкой будет стоить 2 миллиона 650 000 гривен

Тендер на розроблення проектної документації для пішохідно-велосипедного мосту між Хрещатим парком і Володимирською гіркою виграло ТОВ АІММ-ГРУП. Вартість робіт складе 2 мільйони 650 тисяч гривень – протягом торгів компанія знизила ціну на свої послуги з майже чотирьох мільйонів гривень.

У тендері брали участь ТОВ Союзтранспроект, ТОВ Проектні системи ЛТД й Товариство з обмеженою відповідальністю «Інститут «Київдормістпроект».

Проект для пішохідно-велосипедного мосту має бути розроблений до першого червня 2018 року. Згідно з вимогами до проектної документації, архітектори мають запроектувати пішохідні та велосипедні доріжки з мінімальним ухилом, розробити комплексний проект благоустрою території, передбачити смуги для руху пішоходів й велосипедистів, оглядові майданчики, зовнішнє освітлення й відеоспостереження на мосту.

Серед проектів, над якими працювало ТОВ АІММ-ГРУП – реконструкція першого поверху мерії й кінотеатру «Жовтень».

Нагадаємо, що у 2013 році КМДА було проведено закритий архітектурний бліц-конкурс на найкращий проект для цього мосту. Тоді було вирішено об’єднати ідеї всіх трьох переможців, але проект реалізований так і не був. Участь брали архітектурні бюро з різних країн світу, в тому числі Іспанії, Швейцарії та Об’єднаного Королівства.

Джерело: Хмарочос

 

Предыдущая
Следующая
Другие статьи
Як благодійність стає частиною корпоративної культури

Спільне інтерв'ю з благодійним фондом «Запорука» та проектною компанією «АІММ-ГРУП»

Probono 27.03.2018
Подробнее
Киев стал быстрее реализовывать инфраструктурные проекты

Не все проекты тянуться годами

100realty.ua 27.02.2018
Подробнее
Навала заморожених

Експерти вважають, що задля зменшення кількості недобудов слід створити незалежний державний орган із контролю за зведенням осель

Урядовий кур'єр 07.02.2018
Подробнее
Ценовое раскачивание квадратных метров

Руководители строительных компаний уверены, что рост цен на первичное жилье в 2018 году не заставит себя ждать, эксперты говорят: распродайте хоть то, что уже возвели

23.01.2018
Подробнее

ДРУГИЕ СТАТЬИ